Qa1 26A912-2M Steel Shock - Monotube 9in 12C-2R Linear
No Longer Available or Special Order Only.
SKU:
BJGM-26A912-2M
Note:
Image may vary from actual product
Low Stock or Special Order. Please contact us to confirm availability and to place order.
Product Overview
Qa1 26A912-2M Shock - 26A Series - Monotube - 15.70 in Compressed / 24.70 in Extended - 2.00 in OD - 12-2 Valve - Linear - Steel - Zinc Plated - Each